سمند تبریز، همچنان جزوخودروهای  تک ستاره کشور  و تغییری در کیفیت آنها به وجود نیامده است.

به گزارش صنعت تبریز ، شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد اعلام کرد: خودروهای تک ستاره ای که در رده قیمتی ۲۵ تا ۵۰ میلیون تومان هستند، همچنان در این رتبه درجا زده و تغییری در کیفیت آنها به وجود نیامده است.

فهرست خودروهای بی‌کیفیت همچنان در اختیار مدل های 25 تا 50 میلیونی

 

، شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد اعلام کرد: در اردیبهشت ماه ۹۶ تعداد ۶۴۲۱۹ دستگاه خودرو تولید شد که ۹۹ درصد از حجم تولیدات به خودروهای گروه سبک و یک درصد دیگر به خودروهای گروه سنگین اختصاص دارد . خودروهای تولیدی در این ماه شامل ۴۲ مدل خودرو در گروه سبک و ۷ مدل در گروه سنگین است.

در گروه سبک و در بخش سواری، در سطح قیمتی بالاتر از ۱۰۰ میلیون تومان خودروهای نیومزدا ۳ و گرند ویتارا، در سطح قیمتی۷۵ تا ۱۰۰ میلیون تومان خودروهای هیوندای i20  و کیا سراتو، در سطح قیمتی ۵۰ تا ۷۵ میلیون تومان خودروی هیوندای i10  و در سطح قیمتی ۲۵ تا ۵۰ میلیون تومان خودروهای رنو ساندرو ، تندر ۹۰ اتوماتیک و پارس تندر با اخذ ستاره کیفی بالاترین کیفیت خودروهای تولیدی ساخت داخل را به خود اختصاص دادند.

براساس این ارزیابی،خودروهای پژو پارس، ۴۰۵ خراسان، پارس مازندران، پژو پارس فارس، سمند تبریز، ام وی ام ۱۱۰ مدل اس، تیبا۲ ،۱۳۱X ، ۱۳۲ X ، ۱۱۱X در رده قیمتی ۲۵ تا ۵۰ میلیون تومان همچنان تک ستاره هستند و تغییری در کیفیت آنها به وجود نیامده است.

بورس پرس