صنعتی خبرلر: با حضور استاندار آذربایجان شرقی مشکلات صنایع فعال در شهرک عالی نسب تبریز بررسی شد.

استاندار آذربایجان‌شرقی از اهتمام جدی مدیریت ارشد استان برای رفع مشکلات حوزه تولید و صنعت خبر داد و گفت: پیشرفت اقتصادی کشور در گرو حمایت و تقویت بخش خصوصی است.

محمدرضا پورمحمدی در جلسه‌ای با مدیران استان و فعالان بخش خصوصی شهرک عالی نسب تبریز، با قدردانی از تلاش شبانه‌روزی تولیدکنندگان و صنعتگران در شرایط تحریم اظهار داشت: پیشرفت و عظمت روزافزون واحدهای تولیدی و صنعتی استان، افتخارآفرین است.

وی افزود: مجموعه‌هایی همچون کاشی تبریز نقش بسیار مهمی در توسعه و شکوفایی اقتصادی استان دارند و با رعایت استانداردهای بین‌المللی، روز به روز بر کمیت و کیفیت محصولات تولیدی خود می‌افزایند.

پورمحمدی با اشاره به فعالیت بدون تعطیلی بسیاری از واحدهای تولیدی استان در شرایط کنونی ادامه داد: این قشر، سربازان اصلی کارزار و میدان مبارزه با تهاجم اقتصادی دشمنان هستند و در برهه‌های حساس تحریم، مردانگی خود را بیش از پیش به اثبات رسانیده‌اند.

استاندار آذربایجان‌شرقی از صاحبان واحدهای تولیدی و صنعتی استان خواست که نسبت به معرفی اقدامات،دستاوردهای موفق و محصلات تولیدی خود به عموم مردم،اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.

پورمحمدی اظهار داشت: معرفی محصولات باکیفیت داخلی، آشنایی و رغبت مردم را نسبت به استفاده از کالاهای ایرانی افزایش داده و روز به روز بر تعداد جوانان شاغل در کارخانجات می‌افزاید.

منبع:روابط عمومی استانداری آذرابجان شرقی