مدیر حج و زیارت استان  آذربایجان شرقی : فراخوان عمومی برای تکمیل اطلاعات دارندگان قبوض ودیعه گذاری حج تمتع برای ساماندهی اطلاعات ودیعه گذاران است

امیر روحی ملکی مدیر حج و زیارت استان  آذربایجان شرقی در باره فراخوان عمومی برای تکمیل اطلاعات دارندگان قبوض ودیعه گذاری حج تمتع گفت: در سالهای ۸۴ و ۸۵ و ۸۶ متقاضیانی برای حج تمتع نام نویسی کرده اند و در بانک ملی ودیعه گذاری و ثبت اطلاعات انجام داده اند که طی این سالهای اخیر ممکن است تغییراتی در اطلاعات یا نشانی و برنامه ریزی های آنها اتفاق افتاده باشد که ما تصمیم گرفتیم این اطلاعات را ساماندهی کنیم.

وی توضیح داد: ساماندهی اطلاعات ثبت نام کننده ها  برای تعیین اولویت ها، ارتباط گیری ، تعداد حاضران برای تشرف، آموزش ها و اطلاع رسانی به موقع به متقاضیان است.

مدیر حج و زیارت استان  آذربایجان شرقی در پاسخ به این پرسش که آیا در این فراخوان مشخص است که هر فرد چه مقدار باید وجه برای عزیمت پرداخت نماید، گفت: این فراخوان صرف نظر از زمان تشرف و پرداخت وجه نقد است و تنها به به تکمیل اطلاعات مربوط می شود.

به گفته وی، متقاضیان باید برای تکمیل اطلاعات به سامانه رزرو حج سازمان حج و زیارت به نشانیreserve.haj.ir یا دفاتر خدمات زیارتی مراجعه کنند.

روحی ملکی  تصریح کرد: به هیچ عنوان در این مقطع اولویت بندی سال تشرف وجود ندارد و طبیعتاً بعد از ساماندهی اطلاعات و بروز رسانی آنها ، فراخوان مجددی برای اولویت های تشرف سال ۹۸ خواهیم داد.